Gara e biçiklistëve - Bota Sot
E diel, 22 tetor 2017

Foto e ditës

Kthehu në ballinë
  • Gara e biçiklistëve

    Udhëtimi i biçiklistëve gjatë fazës së dytë 184,5 km gjatë garës Arktike të Norvegjisë ndërmjet aeroportit Sjogaegan dhe Bardufoss në Norvegji. Fotoja është publikuar nga Zëri i Amerikës./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test