Pas uraganit - Bota Sot
E premte, 20 tetor 2017

Foto e ditës

Kthehu në ballinë
  • Pas uraganit

    Këto pamje tregojnë drunjtë e rrëzuar dhe dëmtimet në rrugë si pasojë e uraganit Maria në Puerto Rico. Fotoja është realizuar nga Lucas Jackson, e publikuar tek Reuters./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test