Pas uraganit - Bota Sot
E martë, 17 korrik 2018
  • Pas uraganit

    Këto pamje tregojnë drunjtë e rrëzuar dhe dëmtimet në rrugë si pasojë e uraganit Maria në Puerto Rico. Fotoja është realizuar nga Lucas Jackson, e publikuar tek Reuters./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test