Mbajtja e duarve - Bota Sot
E diel, 21 janar 2018
  • Mbajtja e duarve

    Kryeministri i Vietnamit Nguyen Xuân Phúc, president i SHBA Donald Trump dhe Rodrigo Duterte, president i Filipineve, lidhin duart me krerët e tjerë të botës gjatë samitit të Asanit. Fotoja është realizuar nga Andrew Harnik/AP, e publikuar tek The Guardian./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test