Filmat që duhet të shihni para se t’i mbushni 30 vjet - Bota Sot
E hënë, 27 mars 2017

Foto galeri

Kthehu në ballinë
 • Filmat që duhet të shihni para se t’i mbushni 30 vjet

  Vitet 20-të janë kohërat më të mira të një njeriu.

  Edhe pse disa 20 e diçka vjeçarë e kanë përfunduar fakultetin, disa po fillojnë karrierë dhe madje disa mund të kenë në dashuri, të tjerë janë duke kaluar një epokë të trazuar të mbushur me vetë-dyshim dhe kriza të çerek-jetë.

1 / 21
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Më të lexuarat
Sondazh Organizata “Syri i Popullit”, ka për synim:

  Destabilzimin e Kosovës

  Pengimin e Gjykatës Speciale

  Vrasjen e “tradhtarëve”

  Pengimin e votimit të demarkacionit

  Shiko rezultatet
  test