Njihuni me vendin më të frikshëm në Tokë - Bota Sot
E diel, 24 qershor 2018
  • Njihuni me vendin më të frikshëm në Tokë

    Dridhjet do të mbulojnë trupin tuaj ndërsa do t’i shikoni fotografitë e këtij vendi unik i cili ndodhet afër San Diegos në SHBA.

    Ky vend quhet “Shkëmbi Feta e Patates” dhe është ngjitja më unike në botë për turistët të cilët kanë guximin të qëndrojnë në skajin e këtij shkëmbi shumë të hollë, për të bërë foto.

1 / 7
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat