Ushqime si për një sirenë - Bota Sot
E martë, 25 prill 2017

Foto galeri

Kthehu në ballinë
 • Ushqime si për një sirenë

  Një trend i ri i ushqimit ka bërë bujë në Instagram, e ne nuk mund t’i heqim sytë nga këto ushqime.

  E tëra filloi nga artistja e ushqimit Adeline Waugh, e cila bëri që tosti të dukej si ushqim sirenash.

  “Qëllimi im është që të marr ushqime të shëndetshme dhe t’i bëj sa më interesante” ka thënë Waugh.

  Më poshtë ju sjellim krijimet e Adeline, ndërsa për më shumë vizitoni blogun e artistes.

1 / 5
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Më të lexuarat
Sondazh A besoni se Qeveria do ta perfundoj mandatin e saj?

  Qeveria ta përfundoj mandatin

  Qeveria do të bije, pasi do të prishet koalicioni

  Opozita do ta rrezoj qeverinë

  Shiko rezultatet
  test