Disa femra duan hapësirë ekstra - Bota Sot
E hënë, 29 maj 2017

Foto galeri

Kthehu në ballinë
 • Disa femra duan hapësirë ekstra

  Të udhëtosh me transportin publik të jepet mundësia të shikosh situata nga më të çuditshmet e që shpesh herë të lënë edhe të habisin, por nëse i sheh nga një këndvështrim tjetër, gjithmonë bëhen argëtuese.

  Në shumicën e rasteve janë burrat ata që zënë nga dy sedilje, apo edhe shtrihen në to, por kësaj here DailyMail ka vendosur të sjellë foto ku tregohet se edhe femrat nuk njohin limite dhe ka edhe nga ato që gatuajnë teksa janë duke udhëtuar.

1 / 15
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Më të lexuarat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

  Për postin e kryeministrit

  Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

  Nuk e di

  Shiko rezultatet
  test