13 shtëpitë më të bukura mbi pemë që keni parë ndonjëherë - Bota Sot
E hënë, 29 maj 2017

Foto galeri

Kthehu në ballinë
 • 13 shtëpitë më të bukura mbi pemë që keni parë ndonjëherë

  Shtëpitë e drurit janë të dizajnuara për të jetuar me natyrën dhe për të na sjellë më afër kafshëve të egra.

  Ato na kthejnë pas në kohën kur njerëzit ishin vazhdimisht të rrethuar nga kafshë të egra, duke Ii gjuajtur ato nga pemët për tu ushqyer.

  Ne kemi vendosur  t’ju tregojmë 13 shtëpitë më të mrekullueshme të ndërtuara në pemë.

1 / 13
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Më të lexuarat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

  Për postin e kryeministrit

  Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

  Nuk e di

  Shiko rezultatet
  test