Republika Çeke mahnit fotografët, shihni çfarë pamjesh mbreslënëse kanë fokusuar - Bota Sot
E premte, 25 maj 2018
  • Republika Çeke mahnit fotografët, shihni çfarë pamjesh mbreslënëse kanë fokusuar

    Njerëzit shkojnë në Republikën Çeke më së shumti për tu frymëzuar.

    Qytetet janë mjaft spektakolare, të mbushura me kryevepra arkitekturore që e shndërrojnë këtë vend në një më të bukurit në Evropë.

    Ju mund të ecni nëpër rrugët e Pragës për ditë me rradhë duke u ndjerë të befasuar nga trashëgimia kulturore: kështjella të lashta, fortesa, kisha, sheshe … dhe ura, ura, ura.

    Pa frikë Republika Çeke mund të quhet një tokë e premtuar për të gjithë fotografët.

1 / 14
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat