Tashmë një trend ndryshe i llajnerëve - Bota Sot
E martë, 22 maj 2018
  • Tashmë një trend ndryshe i llajnerëve

    Nëse jeni tifoz  i formës “njëbrirësh”, ndoshta keni provuar çdo prirje të mundshme – nga thonjtë tek flokët dhe veshjet, por kjo nuk është fundit me sa duket.

    Trendi krijues ka shkruar  shumë larg edhe këtë herë në botën e kozmetikës. Ju duhet t’i kushtoni më shumë vëmendje aftësive tuaja për llajner, sepse kjo prirje e re ka të bëjë me një të tillë  “njëbrirësh”. Shikoni fotografitë në vazhdim për t’i kuptuar detajet.

1 / 7
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat