Modelet e veshura me rërë, ujë, zjarr dhe erë - Bota Sot
E hënë, 23 korrik 2018
  • Modelet e veshura me rërë, ujë, zjarr dhe erë

    Asida Turava, thotë se nuk pëlqen gjërat e zakonshme, gjithçka që ajo bën thotë se e do unike.

    Pa përdorur fare ‘photoshop’, ajo ka krijuar veshje për disa modele.

    “Ishte eksperiencë e veçantë, e pazakontë dhe rraskapitëse. Shpresoj që ishte e vlefshme”, ka thënë ajo.

    Më poshtë keni disa fotografi të modeleve të cilat artistja më lartë i ka ‘veshur’ me rërë, ujë, zjarr dhe erë.

1 / 8
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat