Gabimet që bëjmë me zgjedhjen e rrobave - Bota Sot
E martë, 17 tetor 2017

Foto galeri

Kthehu në ballinë
  • Gabimet që bëjmë me zgjedhjen e rrobave

    Mund të shkoni në palestër gjatë tërë kohës, të hani vetëm molla të gjelbra, të vraponi çdo mëngjes dhe në fund të keni trupin që gjithmonë keni ëndërruar…por mund të  prishin gjithçka duke zgjedhur veshjen dhe kombinimet e gabuara.

    Por në të kundërtën mund të mbuloni çdo të metë përmes rrobave të duhura që i përshtaten trupit tuaj.

    Në galeri janë disa këshilla që ju bëjnë të dukeni shumë bukur nëse visheni përkitazi me format tuaja trupore.

1 / 8
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat