Fotografitë më të mira të shkrepura nga ajri - Bota Sot
E mërkurë, 15 gusht 2018
  • Fotografitë më të mira të shkrepura nga ajri

    Disa njerëz mendojnë se kamerat tashmë nuk janë të mjaftueshme për ta kapur një fotografi mahnitëse. Ata tashmë po përdorin edhe dronë që të shkrepin ato. Dhe pa dyshim rezultatet janë fantastike. Në galeri janë fotografitë më të mira të shkrepura nga ajri për vitin 2017.

1 / 13
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat