Verratti kërkohet nga top klubet evropiane - Bota Sot
Verratti kërkohet nga top klubet evropiane

Futboll

E premte, 26 maj 2017

Verratti kërkohet nga top klubet evropiane

Më: 17 shkurt 2017 Në ora: 09:52
Marco Verratti

Agjenti i Marco Verratti, ka folur për të ardhmen e klientit të tij.

Mesfushori italian, ka bërë një super-ndeshje në fitoren e madhe të PSG-së kundër Barcelonës. Italiani kërkohet nga top-klubet e Evropës.

“Marco është në një udhëkryq të mëdha në karrierën e tij. Ai është 24 vjeç dhe do t’i duhet të merr vendime të rëndësishme për të ardhmen”, ka thënë agjenti Donato Di Campli.

“Real Madridi dhe Barcelona janë të interesuar për të, por ka edhe disa klube italiane si Inter dhe Juventus”, tha agjenti i Verrattit.

Ai gjithashtu kërkohet edhe nga Chelsea e Manchester United.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test