Costas i bie vlera, nuk mund ta besoni arsyen - Bota Sot
Costas i bie vlera, nuk mund ta besoni arsyen

Futboll

E hënë, 23 korrik 2018

Costas i bie vlera, nuk mund ta besoni arsyen

Më: 13 gusht 2017 Në ora: 09:19
Diego Costas

Chelsea po frikësohet se vlera e Diego Costas ka rënë, pasi spanjolli ka shtuar peshë

Largimi i Diego Costas nga Chelsea është çështje kohet. Sulmuesi spanjoll pritet të gjej një skuadër të re pasi nuk bën pjesë në planet e trajnerit italian, Antonio Conte.

Por, sipas tabloidit britanik, The Times, Chelsea po frikësohet se vlera e Diego Costas ka rënë, pasi spanjolli ka shtuar shumë peshë në kohën e fundit.

Costa ka qenë pasi kohëve të fundit pasi i është dhënë leje që mos të stërvitet me Chlsean.

 Reprezentuesi i Spanjës është në mes transferimit te Atletico Madrid dhe Milanit. 

Image
Diego Costas
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test