Kur Cristiano Ronaldo dribloi Piquen dhe shënoi supergol - Bota Sot
Kur Cristiano Ronaldo dribloi Piquen dhe shënoi supergol

Futboll

E shtunë, 18 nëntor 2017

Kur Cristiano Ronaldo dribloi Piquen dhe shënoi supergol

Më: 14 gusht 2017 Në ora: 06:56
Ronaldo dhe Pique

Cristiano Ronaldo ia ka kthyer epërsinë skuadrës së Real Madridit, pak pasi u inkuadrua në lojë.

Ronaldo shënoi gol të mrekullueshëm pasi depërtoi mirë ndaj Piques.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test