Guardiola me koment të papritur për Unitedin dhe Chelsean - Bota Sot
Guardiola me koment të papritur për Unitedin dhe Chelsean

Futboll

E shtunë, 21 korrik 2018

Guardiola me koment të papritur për Unitedin dhe Chelsean

Më: 25 shtator 2017 Në ora: 09:43
Ilustrim

Pep Guardiola beson se kundërshtarët nuk i frikësohen Manchester Cityt.

Në një pornoncim për mediat angleze, ai foli rreth luftës për titullin kampion.

“Chelsea fitoi 4:0 ndaj Stoke Cityt, ndërsa United ka pesë ndeshje pa pranuar gol. Kjo do të thotë shumë”, deklaroi Guardiola.

“Është një garë shumë e fortë për titullin. Të gjitha skuadrat janë të forta”, shtoi Pep.

City këtë edicion ka fituar pesë nga gjashtë ndeshjet e para.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test