Liverpool shpërblen Mane - Bota Sot
Liverpool shpërblen Mane

Futboll

E mërkurë, 26 shtator 2018

Liverpool shpërblen Mane

Më: 19 shkurt 2018 Në ora: 19:45
Mane

Liverpool është i gatshëm të përmirësojë kontratën e anësorit, Sadio Mane

Ylli i Liveproolit, Sadio Mane ka qenë i jashtëzakonshëm në ndeshjet e fundit, duke shënuar edhe het trik në përballjen ndaj Portos në Ligën e Kampionëve.

Kjo ka bërë që drejtuesit e Liverpoolit të mendojnë për përmirësimin e kontratës së tij.

Sipas Liverpool Echo, anglezët do të përmirësojë pagën e lojtarit dhe do të rrisin kohëzgjatjen e saj, e cila skadon në vitin 2021.

Mane që prej largimit të Coutinhos, ka shkëlqyer në tandem me Mohamed Salah dhe Roberto Firmino.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test