Trajneri i PSG ka një lajm të keq për Real Madridin - Bota Sot
Trajneri i PSG ka një lajm të keq për Real Madridin

Futboll

E hënë, 24 shtator 2018

Trajneri i PSG ka një lajm të keq për Real Madridin

Më: 21 shkurt 2018 Në ora: 07:35
Unai Emery/Zidane

Unai Emery ka kërcënuar Real Madridin para duelit të tyre të kthimit në Parc des Princes në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Trajneri i Paris Saint-Germain, Unai Emery ka kërcënuar Real Madridin para duelit të tyre të kthimit në Parc des Princes në kuadër të Ligës së Kampionëve.

“Los Blancos” kanë avantazhin 3:1 nga takimi i parë. Por, Emery beson fuqishëm në rikthimin e skuadrës së tij.

“Real Madrid nuk është i vetëdijshëm se çfarë e pret në Paris”, deklaroi Emery për mediat franceze.

Së bashku me të edhe futbollistët e PSG-së janë shfaqur optimistë në përmbysjen e disavantazhit dhe kualifikimin në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test