Ylli i PSG -së – tifozëve: Ju lutem na falni - Bota Sot
Ylli i PSG -së – tifozëve: Ju lutem na falni

Futboll

E premte, 21 shtator 2018

Ylli i PSG -së – tifozëve: Ju lutem na falni

Më: 7 mars 2018 Në ora: 09:19
PSG

Adrien Rabiot ka kërkuar nga tifozët që t’i falin pas eliminimit nga Liga e Kampionëve.

PSG është përshëndetur nga Liga e Kampionëve, pas humbjes nga Real Madrid 1:2 në shtëpi, duke u eliminuar me rezultat të përgjithshëm 5:2.

Mesfushori i kësaj skuadre, Adrien Rabiot kë kërkuar nga tifozët që t’i falin për këtë eliminim.

“Vendimtar ishte ndeshja e parë. sonte dhamë maksimumin dhe tifozët na kanë motivuar shumë. Ju lutëm na falni. Jemi munduar, por nuk kemi mundur”, tha Rabiot për Canal+.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test