Reagon Romagnoli: Pësuam gola si idiotë - Bota Sot
Reagon Romagnoli: Pësuam gola si idiotë

Futboll

E premte, 21 shtator 2018

Reagon Romagnoli: Pësuam gola si idiotë

Më: 8 mars 2018 Në ora: 21:48
Alessio Romagnoli

Alessio Romagnoli, mbrojësi i ri i AC Milan ka reaguar pas humbjes 0-2 të Milanit në San Siro, ndaj Arsenal, një ndeshje e vlefshme për kualifikim tutje në çerek-finale.

“Disa gabime dolën të jenë me pasoja, por ne filluam mirë ndeshjen. Ne pësuam dy gola katastrofal dhe pastaj e humbëm pjesën e parë”, tha Romagnoli.

“Ne do japim më të mirën tonë në ndeshjen e dytë, pasi nuk kemi se çfarë të humbim në këtë pikë. Ne dhamë gjithçka sot, por bëmë disa gabime në të dy golat”.

“Duket e vështirë, por do bëjmë të pamundurën”.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test