Haradinaj sot në Gjakovë - Bota Sot
Haradinaj sot në Gjakovë

Gjakova

E diel, 18 shkurt 2018

Haradinaj sot në Gjakovë

Më: 4 janar 2018 Në ora: 08:07
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj do të zhvillojë sot një vizitë pune në Komunën e Gjakovës.

Ai fillimisht do ta ketë një takim me kryetarin e kësaj komune, Ardian Gjinin, pastaj në shkollën e muzikës do të ketë takim me personalitete nga fusha e sportit, kulturës, biznesit dhe kategorive të lirisë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test