Kompania e shqiptarëve të Kosovës, me dinamit rrafshon objektin gjigant në Gjermani - Bota Sot
Kompania e shqiptarëve të Kosovës, me dinamit rrafshon objektin gjigant në Gjermani

Gjermania

E diel, 23 prill 2017

Kompania e shqiptarëve të Kosovës, me dinamit rrafshon objektin gjigant në Gjermani

Më: 20 mars 2017 Në ora: 07:42
Pamje nga video

Kompania e vëllezërve  Nazmi, Gani dhe Ilmi Viqa që ka selinë në Shtutgart, sot ka qindra të punësuar, ndërsa është njënga kryesoret për demolime në Gjermani.

Se kësaj kompanie i besohen detyra shumë delikate, është videoja e postuar më poshtë. Aty shihet një objekt i madh (që ngjan me hotel), i cili brenda pak çastesh rrafshohet për toke përmes shpërthimeve precize të dinamitit.

Për më shumë, shikojeni videon. 

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh A besoni se Qeveria do ta perfundoj mandatin e saj?

    Qeveria ta përfundoj mandatin

    Qeveria do të bije, pasi do të prishet koalicioni

    Opozita do ta rrezoj qeverinë

    Shiko rezultatet
    test