Unioni i Bizneseve Shqiptaro-Gjermane e uron Haradinajn - Bota Sot
Unioni i Bizneseve Shqiptaro-Gjermane e uron Haradinajn

Gjermania

E mërkurë, 21 shkurt 2018

Unioni i Bizneseve Shqiptaro-Gjermane e uron Haradinajn

Më: 13 shtator 2017 Në ora: 20:23
Haradinaj gjate takimit me Unionin e Bizneseve Shqiptaro-Gjermane

Unioni i Bizneseve Shqiptaro-Gjermane e ka uruar kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, për pranimin e detyrës së re.

“Unioni shprehet i gatshëm për partneritet dhe bashkëpunim të pakursyer në interes të Republikës së Kosovës dhe të qytetarëve të saj”, thuhet në urimin e kryetarit të UBSHGJ-së, Nazmi Viqa.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test