Dëshmia e Bllacës shihet si e panevojshme - Bota Sot
Dëshmia e Bllacës shihet si e panevojshme

Kosova

E shtunë, 27 gusht 2016

Dëshmia e Bllacës shihet si e panevojshme

Më: 11 shtator 2012 Në ora: 23:23

Prokuroria e EULEX-it,me arsyetimin mbi dëshmin e Nazim Bllacës, e shohin si të panevojshme dëshmin e tij kështu që nuk do të dëshmojë nesër në procesin "Bllaca 2.Disa burime thonë se Prokuroria e ka tërheqë kërkesën për paraqitjen e Nazim Bllacës në seancë.
Ditë më parë mediat kanë raportuar se të mërkurën ishte paraparë që dëshminë e tij në rastin "Bllaca 2" ta jap përsëri dëshmitari Nazim Bllaca.BS

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test