Jahjaga u nënshkrua në librin e zisë me rastin e vdekjes së kryetarit të Parlamentit të Kroacisë - Bota Sot
Jahjaga u nënshkrua në librin e zisë me rastin e vdekjes së kryetarit të Parlamentit të Kroacisë

Kosova

E premte, 26 gusht 2016

Jahjaga u nënshkrua në librin e zisë me rastin e vdekjes së kryetarit të Parlamentit të Kroacisë

Më: 3 tetor 2012 Në ora: 15:54

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, vizitoi sot Ambasadën e Republikës së Kroacisë në Prishtinë, ku u nënshkrua në librin e zisë, të hapur me rastin e vdekjes së kryetarit të Parlamentit të Republikës së Kroacisë, z.Boris Shprem.E mërkurë, 03 tetor 2012
Duke çmuar figurën dhe veprën e z.Shprem, Presidentja Jahjaga vlerësoi lart kontributin e tij në avancimin e marrëdhënieve mes dy vendeve tona.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test