Selim, projektrezolutën për bisedime do ta votojnë deputet nga LDK-ja - Bota Sot
Selim, projektrezolutën për bisedime do ta votojnë deputet nga LDK-ja

Kosova

E premte, 26 gusht 2016

Selim, projektrezolutën për bisedime do ta votojnë deputet nga LDK-ja

Më: 17 tetor 2012 Në ora: 23:41

Deputeti i PDK-së Behar Selimi ka pohuar se projektrezoluta për normalizimin e marrëdhënieve me Serbinë e propozuar nga PDk-ja do të kalojë nesër në Kuvendin e Kosovës, pasi për të do të votojnë edhe deputetë të Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test