Partia e Drejtësisë shpreh ngushëllime për vdekjen e Agim Kikaj - Bota Sot
Partia e Drejtësisë shpreh ngushëllime për vdekjen e Agim Kikaj

Kosova

E mërkurë, 24 maj 2017

Partia e Drejtësisë shpreh ngushëllime për vdekjen e Agim Kikaj

Më: 19 maj 2017 Në ora: 16:02
Partia e Drejtësisë

Partia e Drejtësisë ka shprehur ngushëllimet më të sinqerta për vdekjen e anëtarit dhe deputetit të Lidhjes Demokratike të Kosovës Agim Kikaj.

“Vdekja e deputetit të Kuvendit të Kosovës na ka prekur të gjithëve, Agim Kikaj, ishte shembull i sjelljes, komunikimit dhe artikulimit, në Kuvendin e Kosovës”, thuhet në njoftim të kësaj partie.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test