Aksident me pasojë 2 të vdekur në Karbunarë - Bota Sot
Aksident me pasojë 2 të vdekur në Karbunarë

Kronikë e zezë

E mërkurë, 27 korrik 2016

Aksident me pasojë 2 të vdekur në Karbunarë

Më: 1 tetor 2012 Në ora: 20:31

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Lushnje, në zonën e Karbunarës ku kanë humbur jetën dy persona dhe kanë mbetur të plagosur dy të tjerë. Sipas informacioneve paraprake viktimat dhe të plagosurit udhëtonin me motoçikletë. Ka qenë një mjet ai që ka përplasur dy motoçikletat, i cili është nga vendngjarja. Policia bëri të ditur se aksidenti ka ardhur për shkak të shpejtësisë së mjetit. Është konfirmuar tashmë që viktimat janë dy të rinj, ndërsa të plagosur, një burrë e një grua.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test