E dhimbshme! Var veten 16-vjeçarja në Korçë - Bota Sot
E dhimbshme! Var veten 16-vjeçarja në Korçë

Kronikë e zezë

E hënë, 29 gusht 2016

E dhimbshme! Var veten 16-vjeçarja në Korçë

Më: 2 tetor 2012 Në ora: 00:23

Fund vendosi t’i jepte jetës në moshë fare të re, një shtetase në rrethin e Korçës.
Bëhet fjalë për 16-vjeçaren me iniciale XH.B. e cila është gjendur nga familjarët e vetëvarur në banesën e saj, gjatë orëve të pasdites së ditës së hënë.

Ngjarja e dhimbshme ka ndodhur në fshatin Symiz të rrethit të Korçës, ku 16-vjeçarja jetonte në banesë me gjyshërit e saj.

Ende nuk dihet motivi i këtij akti të kryer dhe nga ana e specialisteve të hetimit të krimit po punohet për zbardhjen dhe dokumentimin ligjor të ngjarjes.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test