Kasapi vret gruan dhe ia shet mishin copa-copa - Bota Sot
Kasapi vret gruan dhe ia shet mishin copa-copa

Kronikë e zezë

E premte, 26 gusht 2016

Kasapi vret gruan dhe ia shet mishin copa-copa

Më: 3 tetor 2012 Në ora: 23:56

Të ngjethurat të përshkojnë trupin, vetëm ta mendosh. Sesi një burrë, me profesion kasap, në një nga ditët e tij të punës, nuk ka therur ndonjë kafshë, por pikërisht gruan e tij. Për ta shitur më pas trupin e saj, copa-copa...

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Egjipt, ku ka qenë pikërisht një kasap, i cili për arsye xhelozie ka vendosur ta therë gruan e tij dhe ta presë, duke e shitur pastaj për mish.

Në fakt, ky i fundit, u zbulua nga një klient i tij, i cili vuri re se mishi që po i tregonte kasapi, nuk ishte aspak i një qingji, por mish njeriu ...

Kështu, policia ndërhyri menjëherë në vend, duke marrë një mostër të mishit dhe duke e dërguar atë në laborator.

Ku të gjithë kanë mbetur të pataksuar, pasi u vërtetua se kasapi po shiste mish njeriu, madje mishin e gruas së tij.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test