Tiranë, makina përplas policin dhe largohet - Bota Sot
Tiranë, makina përplas policin dhe largohet

Kronikë e zezë

E enjte, 25 gusht 2016

Tiranë, makina përplas policin dhe largohet

Më: 4 tetor 2012 Në ora: 09:33

Një efektiv i policisë u plagos rëndë mbrëmjen e sotme në kryeqytet, pasi u përplas nga një automjet.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:30 në zonën e Doganës në Tiranë, ku një automjet ka goditur policin Eduart Tarja 31 vjec dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Policia bën të ditur se efektivi i plagosur është dërguar me urgjencë në spitalin ushtarak, ndërsa po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit të ngjarjes.

Mesohet se efektivi ne momentin qe eshte plagosur ka qene duke ngritur nje postbllok.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test