Korçë, tenton t’i shpëtojë dhunës së djalit, rrëzohet e humbet jetën - Bota Sot
Korçë, tenton t’i shpëtojë dhunës së djalit, rrëzohet e humbet jetën

Kronikë e zezë

E mërkurë, 24 gusht 2016

Korçë, tenton t’i shpëtojë dhunës së djalit, rrëzohet e humbet jetën

Më: 13 tetor 2012 Në ora: 15:28

Një 74-vjecare ka humbur jetën sot në Korcë, pasi u rrëzua nga shkallët. Ngjarja ndodhi në një pallat, në lagjen 16 të qytetit, mesditën e sotme.

Policia e Korcës sqaroi se incidenti ndodhi, pasi e moshuara tentoi t’i shpëtonte dhunës së djalit.

Po sipas burimeve të policisë, e moshuara Zinete Pasho dhunohej sistematikisht nga i biri.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test