Xhelozia, 34-vjeçari plagos me sëpatë bashkëshorten - Bota Sot
Xhelozia, 34-vjeçari plagos me sëpatë bashkëshorten

Kronikë e zezë

E hënë, 29 gusht 2016

Xhelozia, 34-vjeçari plagos me sëpatë bashkëshorten

Më: 21 tetor 2012 Në ora: 15:43

Krimi brenda familjes trondit sërish vendin. Pas ngjarjes makabre në Durrës, ku burri vrau me çekiç ish-bashkëshorten në sy të fëmijëve të mitur, një tjetër skenë e ngjashme ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Krujë, por fatmirësisht pa viktima.

Burime nga policia lokale bëjnë të ditur se 34-vjeçari Bashkim Zogu ka plagosur me sëpatë bashkëshorten e tij 21-vjeçare Flutura Zogu.

Sipas policisë, 21-vjeçarja është transportuar me urgjencë drejt spitalit ushtarak, prej ku mësohet se është në gjendje të rëndë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në banesën e çiftit pas një grindje për motive xhelozie. Policia arrestoi sot 34-vjeçarin Bashkim Zogu.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test