Gjendet një i vdekur në aksin Shkodër-Vau i Dejës - Bota Sot
Gjendet një i vdekur në aksin Shkodër-Vau i Dejës

Kronikë e zezë

E shtunë, 27 gusht 2016

Gjendet një i vdekur në aksin Shkodër-Vau i Dejës

Më: 21 tetor 2012 Në ora: 17:00

Policia e Shkodrës njofton se ka gjetur të vdekur anës rrugës një shtetas të identifikuar si Vladimir Mustafa. Sipas policisë, Mustafa u gjet në aksin rrugor Shkodër-Vau i Dejës, ndërsa mësohet të ketë qenë duke ecur me motoçikletë, ka transmetuar BW.

Blutë e qytetit verior dyshojnë se vdekja e tij mund të ketë ardhur si pasojë e ndonjë infarkti, por nuk përjashtohet as mundësia e ndonjë aksidenti me motoçikletë.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test