Krujë, burri qëllon gruan me sëpatë - Bota Sot
Krujë, burri qëllon gruan me sëpatë

Kronikë e zezë

E martë, 30 gusht 2016

Krujë, burri qëllon gruan me sëpatë

Më: 21 tetor 2012 Në ora: 17:33

Një tjetër krim brenda familjes i shtohet listës së grave të dhunuara nga bashkëshortët e tyre. Ngjarja ka ndodhur në Krujë, ku burri ka qëlluar me sëpatë gruan e tij.

Sipas të dhënave të para, autori është identifikuar si Bashkim Zogu, 34 vjeç. Si pasojë e goditjes me sëpatë, gruaja ka mbetur e plagosur rëndë dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën në spital.

Policia e mbërritur ne vendin e ngjarje ka nisur hetimet për zbardhjen e saj. Dyshohet se shkak i ngjarjes të jetë bërë xhelozia, por hetimet me siguri do të sqarojnë më shumë.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test