18 kg hashash në qese të zeza, arrestohet 30 vjeçari - Bota Sot
18 kg hashash në qese të zeza, arrestohet 30 vjeçari

Kronikë e zezë

E enjte, 27 prill 2017

18 kg hashash në qese të zeza, arrestohet 30 vjeçari

Më: 21 prill 2017 Në ora: 10:30
Hashashi në qese të zeza

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Lezhës pasi në magazinën jashtë banesës së tij është gjetur 18 kilogramë kanabis.

Policia njofton se i arrestuari është shtetasi Pavlo Ndreca, i cili sasinë e drogës e kishte futur në 4 qese plasmasi. Materialet procedurale iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë për veprën penale " Prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike". 

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh A besoni se Qeveria do ta perfundoj mandatin e saj?

    Qeveria ta përfundoj mandatin

    Qeveria do të bije, pasi do të prishet koalicioni

    Opozita do ta rrezoj qeverinë

    Shiko rezultatet
    test