Aksidentohet për vdekje një fëmijë në Marikaj - Bota Sot
Aksidentohet për vdekje një fëmijë në Marikaj

Kronikë e zezë

E martë, 22 maj 2018

Aksidentohet për vdekje një fëmijë në Marikaj

Më: 19 qershor 2017 Në ora: 14:35
Ilustrim

Një fëmijë ka humbur jetën i goditur nga një makinë në rrugën dytësore në Marikaj. Shoferi N.A. që drejtonte një Ford ka aksidentuar të miturin O.K.dhe më pas ka përfunduar në kanal.

Fëmija u dërgua në spital, por humbi jetën prej plagëve të marra. 

Ngjarja ka ndodhur në orën 12:30.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për hetime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test