Arrestohen tre persona pasi sulmuan fizikisht dy meshkuj - Bota Sot
Arrestohen tre persona pasi sulmuan fizikisht dy meshkuj

Kronikë e zezë

E martë, 17 korrik 2018

Arrestohen tre persona pasi sulmuan fizikisht dy meshkuj

Nga: Bota sot Më: 17 gusht 2017 Në ora: 11:14

Tre persona janë arrestuar pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht dy viktima meshkuj pas një mosmarrëveshje që kishin pasur.

Viktimat kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë pranuar trajtim mjekësor.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bervenik të Podujevës, dje në orët e natës.

Tre të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test