I sekuestrohet arma pasi kishte shtënë në aheng familjar - Bota Sot
I sekuestrohet arma pasi kishte shtënë në aheng familjar

Kronikë e zezë

E shtunë, 18 nëntor 2017

I sekuestrohet arma pasi kishte shtënë në aheng familjar

Nga: Bota sot Më: 17 gusht 2017 Në ora: 11:15
Ilustrim

Dje në fshatin Gllogoc të Prishtinës është gjetur i dyshuari që më datën 5 gusht kishte shtënë në ajër gjatë një ahegu familjarë.

Sipas raportit policor,të dyshuarit gjatë kontrollit i është gjetur dhe sekuestruar një AK-47 me dhjetë copë fishekë.

Me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test