Dyshohet për vrasjen e një personi në Podujevë - Bota Sot
Dyshohet për vrasjen e një personi në Podujevë

Kronikë e zezë

E martë, 17 korrik 2018

Dyshohet për vrasjen e një personi në Podujevë

Më: 21 gusht 2017 Në ora: 00:42
Foto ilustrim

Para pak minutash dyshohet se ka ndodhur një vrasje në Podujevë. Të shtëna armësh janë dëgjuar në rrugën "Ilir Konushevci". 

Policia dhe ambulanca kanë ardhur në vendin e ngjarjes ku është gjetur një person. 

Nuk ka ende detaje nga ky rast.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test