Arrestohet pasi sulmoi fizikisht policët - Bota Sot
Arrestohet pasi sulmoi fizikisht policët

Kronikë e zezë

E shtunë, 18 nëntor 2017

Arrestohet pasi sulmoi fizikisht policët

Nga: Bota sot Më: 21 gusht 2017 Në ora: 11:31
Ilustrim

Një person është arrestuar dje në fshatin Shtedim të Podujevës, pasi që i njëjti ka sulmuar dhe fyer dy zyrtarë policorë.

Sipas raportit policor, personat zyrtarë ishin në detyrë, kur ishin sulmuar fizikisht.

 Me vendim të prokurorit i dyshuari mbahet në stacion policor për 6 orë, pastaj lirohet në procedurë të rregullt./BS

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test