Gjenden 12 gramë substancë në Prishtinë - Bota Sot
Gjenden 12 gramë substancë në Prishtinë

Kronikë e zezë

E diel, 24 qershor 2018

Gjenden 12 gramë substancë në Prishtinë

Nga: Bota sot Më: 21 gusht 2017 Në ora: 11:32
Ilustrim

Një person është arrestuar pasi në shtëpinë e tij janë gjetur dhe konfiskuar 12 gramë substancë narkotike të llojit marihuanë.

Sipas raportit policor, personi është arrestuar në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë, dje në orët e mesditës.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test