Ky është 20 vjeçari nga Podujeva që humbi jetën në aksident - Bota Sot
Ky është 20 vjeçari nga Podujeva që humbi jetën në aksident

Kronikë e zezë

E premte, 22 qershor 2018

Ky është 20 vjeçari nga Podujeva që humbi jetën në aksident

Më: 22 gusht 2017 Në ora: 11:14
Arzen Salihu

Mëngjesin e sotëm nga një aksident trafiku ka humbur jetën një 20 vjeçar .

Indeksonline mëson se i riu i cili humbi jetën është Arzen Salihu. Si pasojë e këtij aksidenti kanë mbetur edhe katër persona të tjerë të lënduar.

Aksidenti në fjalë ka ndodhur pikërisht në fshatin Sibovc të komunës së Podujevës.

Në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy automjete të cilat ishin në lëvizje, automjeti i tipit “Kia-Sportage ngjyrë e bardhë” dhe një furgon transportues, që të dyja me targa të Republikës së Kosovës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test