Deponohen para fals në bankë - Bota Sot
Deponohen para fals në bankë

Kronikë e zezë

E shtunë, 26 maj 2018

Deponohen para fals në bankë

Më: 22 gusht 2017 Në ora: 12:22
Ilustrim

Policia njofton se tri femra, punëtore të Bankës kanë raportuar se nga persona të panjohur kanë pranuar dy kartëmonedha prej 200 frangash zvicerane, një kartëmonedhë prej 500 eurove dhe një prej 50 eurove të cilat dyshohet se janë fals.

Monedhat janë konfiskuar nga forenzika.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test