Vidhen pajisje elektronike në një depo - Bota Sot
Vidhen pajisje elektronike në një depo

Kronikë e zezë

E hënë, 18 qershor 2018

Vidhen pajisje elektronike në një depo

Më: 22 gusht 2017 Në ora: 12:48
Ilustrim

Një pronar i një depoje në Prishtinë, ka raportuar se i janë vjedhur pajisje elektronike.

Njësitë përkatëse policore kanë dalë në vendngjarje dhe është duke hetuar rastin.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e djeshëm.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test