Aksident me vdekje në aksin Levan - Tepelenë - Bota Sot
Aksident me vdekje në aksin Levan - Tepelenë

Kronikë e zezë

E diel, 19 nëntor 2017

Aksident me vdekje në aksin Levan - Tepelenë

Më: 14 shtator 2017 Në ora: 15:10
Foto ilustrim

Një aksident me vdekje ka ndodhur në mesditë në aksin Levan - Tepelenë. Automjeti ka dalë nga rruga dhe si rrjedhim ka humbur jetën një person.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe pritet të jepet identiteti i viktimës.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test