Vret veten 19-vjeçarja në Fier - Bota Sot
Vret veten 19-vjeçarja në Fier

Kronikë e zezë

E premte, 20 korrik 2018

Vret veten 19-vjeçarja në Fier

Më: 23 shtator 2017 Në ora: 19:37
Ilustrim

Një 19-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëhelmuar me fopstoksinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit.

Ajo është gjetur nga familjarët në gjendje të rëndë dhe është transportuar me urgjencë drejt Spitalit të Fierit, ku edhe ndërroi jetë.

Policia sqaron se ngjarja ndodhi rreth orës 12:50, në lagjen “Afrim i Ri”, në banesë, ku është vetëhelmuar me fotoksinë  A.P,  19 e cila rreth orës 14:45, ndërroi jetë në spital.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test