Horror në Pogradec, burri masakron me thikë dhe sqepar gruan - Bota Sot
Horror në Pogradec, burri masakron me thikë dhe sqepar gruan

Kronikë e zezë

E shtunë, 21 korrik 2018

Horror në Pogradec, burri masakron me thikë dhe sqepar gruan

Më: 24 shtator 2017 Në ora: 09:32
Foto ilustruese

Një tjetër krim brenda familjes ka tronditur Shqipërinë. Këtë herë ngjarja e rëndë ka ndodhur në Pogradec.

Një burrë ka masakruar gruan e tij me sqepar të forta. Mësohet se autori është 49-vjeçari me inicialet B. M., dhe viktima me inicialet D. M., edhe ajo 49 vjeçe.

Si pasojë gruaja ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Blacë të Pogradecit, ndërsa autori është vënë në pranga.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test