Krimi brenda familjes në Pogradec, identifikohet burri që vrau gruan e tij - Bota Sot
Krimi brenda familjes në Pogradec, identifikohet burri që vrau gruan e tij

Kronikë e zezë

E premte, 20 tetor 2017

Krimi brenda familjes në Pogradec, identifikohet burri që vrau gruan e tij

Më: 24 shtator 2017 Në ora: 09:58
Pogradec

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të diele në Pogradec.

Motivet e dobëta janë bërë shkak për një krim në familje, në fshatin Blacë.

Sipas të dhënave paraprake të policisë, 49 vjeçari Bashkim Mekolli dyshohet të ketë vrarë sqepar dhe thikë bashkëshorten e tij, po 49 vjeç, gjithashtu e identifikuar si Demirka Mekolli.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policie, që po punojnë për të zbuluar rrethanat e kësaj vrasjeje.

Autoritetet kanë shoqëruar në Komisariat autorin e dyshuar dhe pritet që ai të merret në pyetje.

Detaje të tjera pritet që të jepen më vonë nga policia.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test